Ook andere belanghebbenden, zoals huurders moeten geïnformeerd worden over de datum, zoals vroeger trouwens ook reeds het geval

3 antwoorden [Laatste bericht]
baguetje
Offline
in de samenvatting van de wet op de mede-eigendom lees ik bovenstaande tekst.

kan iemand mij het artikel geven waar dit vermeld staat?

in onze VME gebeurt dit niet. heeft dat wettelijke gevolgen?
 
baguetje
Quimmo
Offline
Link naar de wet in de rechterkolom

Bij de taken van de syndicus:

"8° aan elke persoon, die het gebouw bewoont krachtens een persoonlijk of zakelijk recht, maar die in de algemene vergadering geen stemrecht heeft, de datum van de vergaderingen mede te delen om hem in staat te stellen schriftelijk zijn vragen of opmerkingen met betrekking tot de gemeenschappelijke gedeelten te formuleren. Deze zullen als zodanig aan de vergadering worden medegedeeld. De mededeling wordt aangeplakt op een goed zichtbare plaats in de gemeenschappelijke delen van het gebouw;"

en ook belangrijk

"§ 3 De beslissingen van de algemene vergadering worden in een register opgetekend, dat zich bevindt op de zetel van de vereniging van mede-eigenaars.
Dit register kan ter plaatse en zonder kosten door iedere belanghebbende geraadpleegd worden."

Lees ook onze 15 min inleiding tot mede-eigendom
____________________________________________
De gratis website voor elke mede-eigendom

baguetje
Offline
#1
Hartelijk dank !!!!
 

Het is ongelooflijk hoe waardevol deze site is en hoe coöperatief de medewerkers zijn !!! Chapeau. Mijn welgemeende erkenning.

baguetje
Quimmo
Offline
Met dank aan alle forumleden

Met dank aan alle forumleden die hier belangeloos andere mede-eigenaars verderhelpen!

Lees ook onze 15 min inleiding tot mede-eigendom
____________________________________________
De gratis website voor elke mede-eigendom