pro rata afrekening bij aankoop

2 antwoorden [Laatste bericht]
baguetje
Offline
Augustus vorig jaar werd ik eigenaar van een appartement. De jaarlijkse afrekening loopt over een periode 1/5 tot 30/4. Toch werd slechts over enkele posten de pro rata berekend. B.v. niet op de posten brandverzekering, kosten electriciteit e.d.

Is dit correct?
baguetje
Gaspard
Offline
BAV ook garageëigenaars
Daar de stemming bij een AV / BAV gebeurd volgens coöditeiten van eigendom, speelt de stemming door garage eigenaars veel minder door dan deze van de appartements eigenaars.  
nescio1
Offline
B.W. Art. 577-11 § 5 1 °
NEEN.
Klik hier voor meer informatie